Rezarta Shkurta provokon e zhveshur nga shtrati

Rezarta Shkurta provokon e zhveshur nga shtrati

Zanfina me një tjetër pyetje për fansat, kësaj here do t’iu habisë

Këngëtarja dhe sipërmarrrësja e njohur Rezarta Shkurta është zgjuar mjaft provokuese këtë mëngjes të vonë fundjave.
Ajo ka ndarë në Insta Storyn e saj një foto ku duket e zhveshur nga shtrati dhe iu uron të gjithëve një mëngjes të mbarë, ndërkohë që është thuajse mesditë.

Me flokët e shpupuritura por sërish ajo ja ka balë të duket super sexy.

/Gazeta Express/

 

COMMENTS