Rita Ora shfaqet tejet joshëse në bikini

Rita Ora shfaqet tejet joshëse në bikini

Rita Ora fotografohet ‘topless’ në krahët e të dashurit në pushime (Foto, +18)

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ka treguar linjat e saj perfekte trupore.

Rita Ora aktualisht po qëndron në Dubai ku po zhvillon një sërë aktivitetesh në kuadër të agjendës së saj.

Kryesisht aktivitetet promocionale këto, që gjithmonë e mbajnë Ritën aktive në fushata reklamuese.

Ajo shfaqet në bikini ngjyrë kafe ku duket tejet atraktive dhe vuri në pah gjoksin e jashtëzakonshëm.

Rita konfirmoi ditë më parë lansimin e albumit të ri të saj i cili titullohet “Phoenix”.

Albumi tashmë gjendet në para porositje në platformat online dhe adhuruesit mezi presin këngët e reja të bukuroshes nga Prishtina.

Rita Ora performoi për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës dhe lansoi shumë hite në atë që ishte një prej viteve më të suksesshme në karrierën e saj. /Telegrafi/

COMMENTS