Rita shkëlqen përkrah Conor McGregor, Lewis Hamilton e Irina Shayk

Rita shkëlqen përkrah Conor McGregor, Lewis Hamilton e Irina Shayk

50-vjetori i albumit “White” nga “Beatles”

Sukseset e saj nuk kanë të ndalur.

Ylli shqiptar me famë botërore Rita Ora mbrëmë ka marrë pjesë në ceremoninë e përvjetshme të ndarjes së çmimeve të modës, “British Fashion Awards”.

E mahnitshme si gjithmonë, kështu u shfaq këngëtarja shqiptare.

Me një fustan të gjatë ngjyrë hiri që shkëlqente e flokë të lëshuar, Rita kishte marrë gjithë vëmendjen teksa shfaqej në tapetin e kuq.

 

Në një imazh tjetër Rita përvecse me McGregor shihet edhe me Leëis Hamilton, Jourdan Dunn dhe modelja e njohur Irina Shayk, foto kjo e publikuar në Instagram nga vetë bukuroshja Shayk.
Në këtë event e pranishme ishte edhe diesenjatorja e njohur e brendit “Versace”, Donatella Versace”, e cila gjithashtu ishte fotografuar së bashku me këngëtaren shqiptare.
Ajo madje kishte publikuar edhe një fotografi të Ritës në llogarinë e saj teksa performonte.

Kujtojmë se projekti i fundit i Ritës është “Anyëhere”, këngë kjo e cila po pëlqehet shumë nga të gjithë fansat e saj./Express/

COMMENTS