Rizani i uron shërim të shpejtë Kadri Veselit

Rizani i uron shërim të shpejtë Kadri Veselit

Kryetari Rizani ekspert i futbollit (Foto)

Kryetari i ODK-së së Lipjanit, Hyzer Rizani, i ka uruar shërim të shpejtë shefit të tij, Kadri Veselit, pëcjell Ulpianapress.

Ish-kryetari u Kuvendit Veseli ka njoftuar sot se ka dalë pozitiv me Covid-19.

“I uroj shërim të shpejtë kryetarit z. Kadri Veseli i cili pas testit të bërë ka rezultuar pozitivë me Covid-19. Uroj që kryetari Veseli ta kaloj me sukses këtë sifdë shëndetësore dhe t’i kthehet sa më parë aktiviteteve tona të përbashkëta politike.
Derisa ndodhemi në një situatë mjaft të vështirë të përballjes me pandeminë, apeloj që të gjithë të jemi të kujdesshëm, të ruajmë veten, familjen dhe të tjerët”, ka shkruar Rizani në profilin e vet në “Facebook”./Ulpianapress/

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)