Roma publikon një mesazh për Mo Salah para ndeshjeve me Liverpoolin

Roma publikon një mesazh për Mo Salah para ndeshjeve me Liverpoolin

Qalaj kërkon që AKI’ja ta verifikojë të kaluarën e policëve

Roma ka publikuar një mesazh të bukur para duelit me Liverpoolin dhe sulmuesin Mohamed Salah.
Roma ka publikuar një mesazh të bukur për sulmuesin Mohamed Salah para ndeshjeve të tyre në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Salah u largua nga “Giallorossët” duke iu bashkuar “Reds” në verën e vitit të kaluar.

Ai ka shkëlqyer me paraqitjet e tij te Liverpool duke inspiruar rrugëtimin e ekipit drejt gjysmëfinales ku do të ndeshet me ish skuadrën e tij, përcjell “lajmi.net”.

“Ne do të jemi kundërshtarë për 180 minuta, por çfarëdo që ndodhë ne do të mbetemi shokë përgjithmonë. Jemi të lumtur që do të takohemi sërish me ty, Mo Salah”, shkroi Roma në një postim në TWITTER.   ;:LAJMI.NET

COMMENTS