Ronaldo hyn LIVE në Instagram, shikojeni komentin nga Casillas

Ronaldo hyn LIVE në Instagram, shikojeni komentin nga Casillas

Mane: E vështirë ndaj Leicesterit, do bëjmë gjithçka për të fituar

Cristiano Ronaldo ka qenë LIVE në Instagram gjatë ditës së djeshme kur dha lajmin për emrin e vajzës që po pret së bashku me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez.

Por, gjatë kohës sa ishte duke folur, ai mori një mesazh nga ish kapiteni i Real Madridit, Iker Casillas.

“Në Portugali më duan më shumë se ty”, shkroi Casillas, përcjell “lajmi.net”.

Ronaldo e mori me buzëqeshje komentin e Casillasit dhe i dërgoi përshëndetje nga Madridi.

COMMENTS