Ronaldo në konferencë për media, nuk do ta besoni çmimin e orës së tij

Ronaldo në konferencë për media, nuk do ta besoni çmimin e orës së tij

Solskjaer: Nëse luajmë në të gjitha ndeshjet me mentalitet sulmues, atëherë do të shkojmë larg

Cristiano Ronaldo është deklaruar para ndeshjes me Manchester Unitedin në kuadër të Ligës së Kampionëve.
Juventusi do të përballet sonte me Manchester Unitedin në ‘Old Trafford’ nga ora 21:00, ndërsa Cristiano Ronaldo dha mendimin e tij rreth ndeshjes.

Por, pas deklartës së portugezit, vëmendja kaloi diku tjetër, tek ora e tij, përcjell “lajmi.net”.

Ronaldo kishte në dorën orën e firmës Jacob & Co, e gamës Caviar Torubillon ka plot 424 diamante të bardhë dhe të kuq.

Sipas vlerës në treg, ora e portugezit kushton hiq më pak se 2 milionë euro.

COMMENTS