‘Rosalinda’ ju prezanton për herë të parë me binjaken e saj

‘Rosalinda’ ju prezanton për herë të parë me binjaken e saj

Kryesuesi Azemi i jep fund beqarisë (Foto)

Ajo është një nga aktoret, këngëtaret dhe tashmë një sipërmarëse mode më të lakuara në botën e medias.

Bëhet fjalë për më të bukurën latine Thalia. Ajo njihet për pjesën më të madhe tës hqiptarëve si ‘Rosalinda’ falë personazhit të njohur që i tha jetë në telenovelën me të njëjtën titull.

Edhe pse vitet kanë kaluar ajo duket më tërheqëse. Nëna e dy fëmijëve dhe bashkëshortja e një prej producentëve më të njohur të muzikës.

Thalia ka ndarë me fansat e saj momente nga festimet e ditëlindjes së vajzës së saj Sabrina. Vogëlushja ka festuar 10 vjetorin. Kjo është hera e parë që Thalia ka publikuar një foto ku vajza e saj duket qartësisht.

Kjo foto ka zgjuar shumë reagime në mediat e huaja për shkak të ngjashmërisë që vogëlushja ka me nënën e saj.

Sabrina dhe nëna e saj ngjajnë si dy pika uji. Thalia ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së medias dy fëmijët e saj. /Gazeta Express/

COMMENTS