Roza Lati shokon të gjithë, puthë Feron në emision

Roza Lati shokon të gjithë, puthë Feron në emision

Gjyste Vulaj me poza joshëse nga San Francisko (Foto)

Prezantuesja atraktive shqiptare, Roza Lati, është siguruar edhe një herë që të rrëmbejë vëmendjen me një veprim kontravers të saj.

Bukuroshja në emisionin e saj të fundit ka ngacmuar tej mase reperin Fero.

Pas publikimit të klipit të ri, ai ishte i ftuar në emisionin “Why Not” ku ka folur për shumë gjëra rreth karrierës.

Megjithatë, Fero nuk rrezistoi kur u befasua nga prezantuesja e cila e puthë në emision gjatë transmetimit të intervistës.

Kjo është hera e parë që një prezantuese puthë të ftuarin.
Ndryshe, Roza është prej personazheve më in dhe më origjinale të ekranit, çka ka bërë që emisioni i saj “Why Not” të jetë më i shikuari në Ora News.


Roza Lati aktualisht besohet se ka të dashur, ashtu thotë ajo prej tetë muajsh ka romancë të re, por pasi askush nuk e besoi, ajo vendosi “t’ua bëj qejfin” spekulimeve duke puthur reperin e On Records. /Telegrafi/

COMMENTS