Rubovc, i digjet objekti ku mbante ushqimin e bagëtisë

Rubovc, i digjet objekti ku mbante ushqimin e bagëtisë

POLICIA SQARON DYSHIMET PËR KIDNAPIMIN E GAZETARES NË PRISHTINË

Një person ka raportuar në polici se vendi ku linte ushqimin e bagëtisë e kishte kapluar zjarri.

Policia bën të ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore si dhe njësitë e zjarrfikësve. Nuk raportohet për të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Rubovc të Lipjanit.

COMMENTS