Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës, ja dhurata e Nerës (Foto)

Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës, ja dhurata e Nerës (Foto)

Sasa e “O Sa Mirë” godet me këto fjalë

Sabri Fejzullahu, këngëtari i njohur shqiptar ka mbushur përplot 50 vite karrierë.

Këtë e ka bërë të ditur vet bashkëshortja e tij, Nera përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, aty ka zbuluar edhe dhuratën që ia ka bërë atij me këtë rast.

Image result for sabri fejzullahu nera

“Sot shume u befasova dhe shume u gezova.Nje gjest qe e ban jeten te lumtur dhe i jap kuptim bukurie, eshte dhurata aq e cmuar , dhuruar Sabriut tim , per 50 vjetorin e karieres.” Ka shkruar Nera në këtë postim./Indeksonline/

COMMENTS