Scarlett Johansson tregon se si një burrë ia pa pahiri vagjinën në avion

Scarlett Johansson tregon se si një burrë ia pa pahiri vagjinën në avion

Grande: Muzika më shpëtoi jetën

E ftuar në ‘talk show’ amerikan ‘Jimmy Kimmel Live!’, aktorja Scarlett Johansson ka rrëfyer një moment të turpshëm për të teksa ishte duke fluturuar me avion.

Ajo ka treguar gjatë intervistës se teksa ishte në tualetin e avionit, aksidentalisht kishte lënë derën e hapur dhe ndërsa po merrte letrën higjienike, një tjetër pasagjer kishte tentuar të futej në tualet.

Aktorja tregon se pasagjeri i kishte parë pjesët intime, ndërsa thotë se i kishte kërkuar duke i ngritur zërin të mbyllte menjëherë derën, përcjell TCh.

“Teksa po shkoja në vendin tim, të gjithë po më shikonin pas ulërimës. Ata e kuptuan se kush isha”, ka rrëfyer aktorja.

COMMENTS