Seksbomba greke sjell kalendarin më të nxehtë të 2018’s

Seksbomba greke sjell kalendarin më të nxehtë të 2018’s

Blunt e tepron: Do i bëjmë diss Eminemit, do t’ia lajmë karrierën

Këtë vit do jetë topmodelja dhe njëkohësisht aktorja greke Ria Antoniou ajo që ndezë kalendarin seksi të 2018-tës për revistën “ For Men Magazine”.

Bionde me sy të celët, 176 centimetra e gjatë shumë sensuale dhe me forma super seksi, Ria është një modele e apasionuar pas sportit dhe që adhuron palestrën.

Antoniou ka pozuar për shumë revista të njohura ndërsa vitin e kaluar ajo u përfshi në listën e 10 femrave më të bukura në Botë. /GSh

COMMENTS