“Servile” kënga më e re nga Threedots dhe Babastars

“Servile” kënga më e re nga Threedots dhe Babastars

Betohet asambleistja bukuroshe Majlinda Sylejmani (Foto)

Kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.
Cozman, Onati dhe Bruno së shpejti do e sjellin projektin e ri që tashmë e ka një emër e që është ‘Servile’, shkruan lajmi.net

Këtë e kanë bërë të ditur të tre artistët përmes rrjeteve sociale, duke shpërndarë fotografinë e njëjtë në rrjetet sociale.

Detaje të tjera nuk kanë zbuluar dhe se çka do sjellin ata presim të shohim./Lajmi.net/

@iambrunooooo @iamflorimumajesi @cozman

A post shared by ONAT #BABASTARS (@onatofficial) on

COMMENTS