Shërohet djali i kryetarit Ahmeti nga koronavirusi, sot doli në zyrë

Shërohet djali i kryetarit Ahmeti nga koronavirusi, sot doli në zyrë

Hajrullahu në Sllovi: Fitorja e PDK-së është tashmë qështje ditësh

Djali i kryetarit të Lipjanit, Qendrim Ahmeti, është shëruar nga Covid-19. Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale, ku është shprehur që pas disa ditësh përballje me virusin Covid-19, tani vazhdojmë punën dhe jetën.

I kontaktuar nga Ulpianapress, ai ka thënë se ka qëndruar për 14 ditë në izolim, si dhe nuk ka pasur asnjë kontakt me prindin e tij, i cili njëherit është edhe kryetar i Lipjanit.

Ai tutje ka shtuar se ka rezultuar negativ, gjithashtu u bënë thirrje qytetarëve që ti respektojnë rekomandimet e Ministrise së Shëndetësisë.

COMMENTS