Sherr mes vajzave në Tiranë, shkulje flokësh dhe të shara

E kishte lënë veturën të ndezur që të ngrohej, hajni shfrytëzon rastin – pamjet tregojnë ngjarjen (Video)

Tre vajza janë përfshirë në një sherr mes njëra-tjetrës pasditen e sotme dhe nuk kanë kursyer as fyerjet apo shkuljet e flokëve.
Ngjarja ka ndodhur në zonën e Liqenit Artificial në Tiranë, ku në pamjet shihen tre vajzat që përleshen dhe një person tjetër që përpiqet t’i ndajë.

Sipas raportuesve për JOQ.al, shkaku i “kacafytjeve” ishte se njëra prej vajzave i kishte rënë nga pas makinës së vajzës tjetër.

Për ta zgjidhur çështjen, ato vendosën të gjuheshin, e sigurisht që kjo nuk është mënyra e duhur për të zgjedhur mosmarrëveshje të tillë.

COMMENTS