Category: showbiz

1 2 3 31 12 / 366 POSTS
Këngëtarja Rezarta Shkurta është shprehur gjithmonë në rrjete sociale rreth kujdesit që ka për vogëlushen e saj Hera. Këtë herë ajo ka publikuar në I ...
Kosovarët vazhdimisht marrin pjesë nëpër edicione këndimi jashtë vendit dhe na bëjnë krenar me sukseset që arrijnë. Këtë gjë edhe njëherë na e ka d ...
Gjatë fushatës elektorale, kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës, për kryetar të Prishtinës, Lirak Çelaj, kishte mbetur në mendjen e qytetarëve m ...
Ishte përfolur që Rita Ora ishte në një marrëdhënie me boksierin, Conor McGregor, ajo është parë në natën e ndeshjes së tij me një burrë tjetër të qua ...
Aktorja dhe gazetarja sportive, Eva Murati ishte e ftuar në “Pop Culture”, ku foli për karrierën e saj, por jo vetëm. Përveç përvojës së saj si gaz ...
E famshme është e gjithë familja e saj. Në mediet kosovare shpesh zë vend jo vetëm Shyhrete Behluli por edhe fëmijët, reja e nipi i saj, shkruan la ...
Volejbollistja e bukur Alisa Manyonok para se të merrej me volejboll ishte modele. Dy vite më parë, ajo fitoi vendin e parë në një garë ndërkombëta ...
Vrasja e kriminelit serb Zhelko Razhnatoviq Arkan u parapri nga të paktën dy përpjekje serioze për të vrarë komandantin famëkeq të Gardës Vullnetare S ...
Jemi mësuar që të shohim që të shohim gratë e moshuara nëpër botë të veshura me stil dhe mjaftë fine. Por, a e keni imagjinuar që edhe në Kosovë ke ...
Moderatorja e njohur Luana Vjollca duket super tunduese me këtë veshje të bardhë të ngjitur pas trupit. Moderatorja sexy është bërë nostalgjike dhe ...
Ndahen nga jeta dy aktorë të njohur të publikut. Arti latin ka humbur dy emra të njohur të kinematogravisë. Mbrëmjen e djeshme është shuar aktori i ...
Ndahen nga jeta dy aktorë të njohur të publikut. Arti latin ka humbur dy emra të njohur të kinematogravisë. Mbrëmjen e djeshme është shuar aktori i ...
1 2 3 31 12 / 366 POSTS