Category: showbiz

1 2 3 11 12 / 132 POSTS
ÇELA dhe LEAN D vijnë bashkë. Këtë herë me GANGLIFE, njofton Ulpianapress. . Teksti i shkruar vet, por ka diçka interesantë në klip. ÇELA e ...
Deri kur ishte 17-vjeç ëndrra e saj ishte basketbolli dhe idhulli personal, Stephen Curry. Por një dëmtim e penalizoi dhe mjekët i thanë se nuk do ...
Këngëtarja Gjyste Vulaj vazhdon të jetë e pëlqyer nga fansat për muzikën e saj. Ajo është gjithashtu mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të ci ...
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më atraktive të skenës. Ajo këtë vit ka qenë shumë e përfolur në media, kjo pasi ...
Modelja Emily Ratajkovska është në mesin e emrave më të kërkuar në botën e modës. Ajo shpesh është imazh i brendeve të njohura, në të cilat nuk ngurr ...
Ka ndërruar jetë në moshën 21 vjeçare, reperi i njohur nga New Yorku, Lil Peep. Është bërë e ditur se shkas i vdekjes së tij ka qenë përdorimi i te ...
Filip Shala është emri i aktorit të njohur Jean Claude Van Damme në filmin e tij të fundit. “Kill’em All” tregon historinë e një shqiptari, i cili ...
Bebe Rexha nuk po ndalet duke publikuar projekte të reja. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka gati krijimin e saj më të ri artistik. Pa ...
Aktive është në rrjetet sociale sepse për këngë të re nga ajo na ka marrë malli. Fjala është për këngëtaren Dhurata Ahemtaj e cila në Instastory ka ...
Aoife Lovett kishte luftuar me shëndetin mendor përgjatë viteve dhe, edhe pse u përmirësua, plagët i sollën kujtime që dëshironte t’i harronte, transm ...
Aktori i spektaklit “Portokalli” Rezart Veleshja ka ironizuar ngrirjen e vezëve të këngëtares Bleona Qereti Veleshja ka imituar këngëtaren në këtë ...
Superstarja latine Shakira, është detyruar që t’i anulojë të gjitha koncertet e javës së parë të turneut të saj për shkak të problemeve shëndetësore. ...
1 2 3 11 12 / 132 POSTS