Greta Koçi tregon fytyrën pa make-up, do befasoheni

Greta Koçi tregon fytyrën pa make-up, do befasoheni

Këngëtarja e njohur Greta Koçi është përfolur gjatë për ndërhyrjet plastike. Ndryshimi i saj ndër vite ka qënë shkak që këngëtarja të vihet në qend

6-muajshe, me një krah dhe mbi dallgë (Video)

Këngëtarja e njohur Greta Koçi është përfolur gjatë për ndërhyrjet plastike.

Ndryshimi i saj ndër vite ka qënë shkak që këngëtarja të vihet në qendër të vëmendjes. Shummë rrallë ndodh që Greta të shfaqet e pa lyer.

Por këtë herë këngëtarja ka surprizuar me pamjen e saj. Duhet thënë se kaq e thjeshte këngëtarja duket tërheqëse dhe mjaft e thjeshtë.

Greta vazhdon të jetë një nga këngëtaret e preferuar të rinjve. Ndërsa për jetën e saj personale dihet shumë pak. Ajo nuk ka pohuar nëse është në një lidhej dashurie apo jo. /Gazeta Express/

COMMENTS