PREMIERË: “Bora” projekti i ri nga Noizy me plot para e femra

PREMIERË: “Bora” projekti i ri nga Noizy me plot para e femra

Reperi Noizy ka lansuar këngën e re. Fjala është për projektin muzikor “Bora” që erdhi si surprizë për fansat e tij. Beati e kësaj kënge u bë nga Leeyou & Danceey me tekst të vet Noizyt. “Bora” u finalizua edhe me klip përmes të cilit Noizy paraqet jetën luksoze që ka!/Lajmi.net/

Luana dhe Krenari në prag të martesës?

Reperi Noizy ka lansuar këngën e re.

Fjala është për projektin muzikor “Bora” që erdhi si surprizë për fansat e tij.

Beati e kësaj kënge u bë nga Leeyou & Danceey me tekst të vet Noizyt.

“Bora” u finalizua edhe me klip përmes të cilit Noizy paraqet jetën luksoze që ka!/Lajmi.net/

COMMENTS