‘Shpërthen’ derbi i top-katërshes, ka gol në ndeshjen Lepenci-Ulpiana

‘Shpërthen’ derbi i top-katërshes, ka gol në ndeshjen Lepenci-Ulpiana

Ja sa do të paguhen gjyqtarët e Botërorit

Në “Besnik Begunca” të Kaçanikut po zhvillohet derbi mes Lepencit dhe Ulpianës për një vend që dergon në Ligën e Parë, ose eventualisht në barazh.

Pas 5 minutash lojë në pjesëlojën e dytë, lipjanasit kanë kaluar në epërsi, raporton Ulpianapress

Ishte super Shqiprim Kelmendi, ai i cili shënoi një gol të bukur për epërsin e djelmoshave të Visokës.

COMMENTS