Shpërthen “Fadil Vokrri”, shënon golin e tretë lipjanasi Kololli

Shpërthen “Fadil Vokrri”, shënon golin e tretë lipjanasi Kololli

Zbulohet biseda mes Messit dhe gjyqtarëve: “Jeni gabim, tani do ta shihni”

Kombëtarja e Kosovës e ka shënuar edhe golin e tretë përballë Maltës.

Pas vazhdimit të dominimit të lojës, dhe një aksioni të bukur, Kosova e ka gjetur edhe njëherë rrjetën.

Ishte sërish Benjamin Kololli, ai i cili shënoi golin e dytë personal dhe të tretin për Kosovën në një aksion të nisur nga vetëm ai.

Asistues i këtij goli ishte Milot Rashica./IndeksOnline/

COMMENTS