Shyhrete Behluli takon kujdestarin, shokët e shoqet e klasës

Shyhrete Behluli takon kujdestarin, shokët e shoqet e klasës

Këngëtarja seksi shqiptare, nxeh rrjetin me këtë foto

Është një prej emrave që i qëndron besnike skenës muzikore tash e sa vite.
Shyhretja është vazhdimisht e angazhuar në mbrëmje muzikore dhe ahengje familjare në vende të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Por, këngëtarja gjen kohë edhe të bëhet bashkë me më të dashurit e saj, natyrisht edhe për shoqërinë.

Në llogarinë e saj në Instagram, Shyhretja ka publikuar disa fotografi në të cilat si rrallëherë shfaqet me shoqërinë e shkollës fillore.

“Kujdestari, shoqet dhe shoket e klases 😊”, ka shkruar këngëtarja mbi imazhet që solli në rrjete sociale, ku të gjithë shfaqeshin të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Kujtojmë që “Gurbetqari” titullohet projekti i fundit nga Shyhretja në duet me reperin Gold Ag. /Lajmi.net/

Kujdestari, shoqet dhe shoket e klases 😊

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

COMMENTS