Category: sport

1 2 3 12 / 29 POSTS
Mbetën me një lojtar më pak në ndeshjen e një nate më parë ndaj Olympiacos-it në Champions, pas daljes me kartonin e kuq të Pique, megjithatë Barcelon ...
Arsyeja është e thjeshtë, ai luan me Qarabag, skuadër që sfidoi mbrëmë Atletico Madrid. Kanë kaluar më shumë se tre vite që nga nata e paharrueshme ...
Këtë të enjte në “Elbasan Arena”, Skënderbeu do të përballet me një prej rivalëve më të vështirë të grupit në Europa League, e kjo jo vetëm në planin ...
Barazim në kryendeshjen e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve në “Santiago Bernabeu”. Real Madridi dhe Tottenhami kanë barazuar 1:1. Anglezët kaluan ...
Trajneri i Chelseat, Antonio Conte ka konfirmuar se sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata është i gatshëm për sfidën e së mërkurës në Ligën e Kampionëve nd ...
Marcelo akuzohet se i është shmangur tatimit për rreth gjysmë milioni euro. Marcelo ka marrë një lajm të keq para ndeshjes mes Real Madridit dhe Tott ...
Kapiteni i KF Ulpianës , Xhafer Kaleshi, ka shënuar gol të bukur në Lipjan. Ai në ndeshjen që përfundoi 2:4 mes Kastriotit dhe KF Ulpianës, nga gju ...
Sot në selinë e FFK-së në praninë e Komisionit të Garave është bërë tërheqja e shortit për rrethin e parë të Digitalb Kupës së Kosovës në futboll, në ...
Milani nuk po arrin më që të fitojë, tre humbje radhazi nuk vinin prej muajit shkurt, e pavarësisht se luftoi, u dorëzua edhe në ndeshjen më të rëndës ...
Futbolli indonezian në zi për ndarjen nga jeta të portierit të Persela Lamongan, Choirul Huda, pas një përplasjeje të dhunshme në takimin me Semen Pad ...
Ardhja e Neymar ka prishur rahatinë e Edinson Cavanit te PSG. Uruguaiani dëshiron që verën e ardhshme të provojë një aventurë të re, në kampionatin ...
Humbja ndaj Lazios e vuri edhe atë në këndin e të pandehurve. Massimiliano Allegri është kritikuar për lojën e Juves në fushë, por edhe për disa zgjed ...
1 2 3 12 / 29 POSTS
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com