Barcelona cakton çmimin e Rafinhas

Barcelona cakton çmimin e Rafinhas

Barcelona kërkon 40 milionë euro për shitjen e Rafinhas, për dallim nga 15 milionë eurot e ofruara nga Inter. Barcelona ka caktuar çmimin për shitjen

‘Lojtari i Vitit’, ja votat e Agollit dhe Panuccit

Barcelona kërkon 40 milionë euro për shitjen e Rafinhas, për dallim nga 15 milionë eurot e ofruara nga Inter.
Barcelona ka caktuar çmimin për shitjen e mesfushorit Rafinha.

Inter ka shfaqur interesim për transferimin e Rafinhas, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

“Nerazzurrët” kërkojnë futbollistin në formë të huazimit me të drejtë të blerjes, përcjell “lajmi.net”.

Por, Barcelona kërkon 40 milionë euro për shitjen e tij për dallim nga 15 milionë eurot e ofruara nga klubi italian.

COMMENTS