Buzëqeshin rivalët, Inter befasohet në “Giuseppe Meaza” [Video]

Buzëqeshin rivalët, Inter befasohet në “Giuseppe Meaza” [Video]

Pas një serie shumë të suksesshme pa humbje, Inter është ndalur nga Udinese në “Giussepe Meazza” . Inter është mposhtur me rezultat 1-3 nga skuadra friulane. Golin e vetëm për Inter e ka shënuar Icardi, ndërsa për Udinesen kanë shënuar Lasgna, De Paul dhe Barak. /IndeksOnline/

VIDEO: TË SHTËNA ME ARMË DHE TRE TË PLAGOSUR, KLUBI I SERISË A NDËRPRET STËRVITJEN

Pas një serie shumë të suksesshme pa humbje, Inter është ndalur nga Udinese në “Giussepe Meazza” .

Inter është mposhtur me rezultat 1-3 nga skuadra friulane.

Golin e vetëm për Inter e ka shënuar Icardi, ndërsa për Udinesen kanë shënuar Lasgna, De Paul dhe Barak. /IndeksOnline/

COMMENTS