Di Maria befason me klubin e ri

Di Maria befason me klubin e ri

Angel Di Maria mund të transferohet në Kinë Sipas tabloidit britanik, The Sun, Angel Di Maria mund të largohet nga Paris Saint-Germain gjatë janari

Befasojnë Barcelona dhe Juventus, rezultate dëshpëruese

Angel Di Maria mund të transferohet në Kinë

Sipas tabloidit britanik, The Sun, Angel Di Maria mund të largohet nga Paris Saint-Germain gjatë janarit.

Ai mund të transferohet në Superligën e Kinës, ku thuhet se disa skuadra kanë shfaqur interesim për të.

Di Maria ka oferta edhe nga Evropa. Inter dhe Barcelona janë në mesin e klubeve që e duan ish yllin e Real Madridit dhe Manchester Unitedit. /Express/

COMMENTS