Kosovë – Izrael, njoftim zyrtar për të gjithë ata që duan të jenë në stadium

Kosovë – Izrael, njoftim zyrtar për të gjithë ata që duan të jenë në stadium

FFK po ashtu paralajmëron të gjithë tifozët se në çdo hyrje të stadiumit masat e sigurisë do të jenë në nivelin më të lartë dhe do të ketë kontrollim

Sadiku si Messi, shënon supergol (Video)

FFK po ashtu paralajmëron të gjithë tifozët se në çdo hyrje të stadiumit masat e sigurisë do të jenë në nivelin më të lartë dhe do të ketë kontrollim rigoroz.

Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se biletat për ndeshjen Kosovë – Izrael për kualifikimet e Evropianit U21, do të shiten edhe nesër në dy pika afër stadiumit “Adem Jashari” në Mitrovicë njofton Federata e Futbollit e Kosovës, shkruan GazetaOlle.com.

Ndërkohë, dyert e stadiumit do të jenë të hapura për tifozët në orën 17:00. FFK po ashtu paralajmëron të gjithë tifozët se në çdo hyrje të stadiumit masat e sigurisë do të jenë në nivelin më të lartë dhe do të ketë kontrollim rigoroz, pasi nuk do të lejohet asnjë mjet që kërcënon sigurinë e pjesëmarrësve.

Mjetet që do të ndalohen në hyrje të stadiumit:

COMMENTS