Stomatologu i njohur largohet nga PDK-ja, i bashkohet LDK-së

Stomatologu i njohur largohet nga PDK-ja, i bashkohet LDK-së

KB Lipjani pëson humbje nga Ponte Prizreni

Stomatolugu Berat Dodaj është anëtari më i ri i cili iu bashku sot LDK-së së Lipjanit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dega e LDK-së, nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në “Facebook”.

‘’Sot Lidhjës Demokratike të Kosovës Dega në Lipjan ju bashkua Stomatologu Dr.Berat Dodaj
Kryetari Imri Ahmeti ka mirëpritur aderimin e Dr. Berat Dodaj në LDK-Lipjan.
Berati ishte i angazhuar në Partinë Demokratike të Kosovës, si ish kryetar i Nëndegës Lipjani 2.
Berati ka vendos që të ardhmën dhe angazhimin e tij politik të vazhdoj në LDK.
LDK Lipjan mirëpret kuadro të tilla dhe vlerësojmë shumë punën dhe angazhimin e tij si doktor, ndihemi mirë që puna jonë vlerësohet nga Ju. Mirësevjen!’’./Ulpianapress/

COMMENTS