‘’Stuhia e Kuqe’’: Krenar me ty babë

‘’Stuhia e Kuqe’’: Krenar me ty babë

Në numra – City i rekordeve, si e shkolloi Guardiola edhe një herë Mourinhon (Foto)

Në stadiumin ‘’Sami Kelmendi’’ pak para nisjes së derbit Arbëria-2 Korriku është krijuar një situatë prekëse nga tifozët vendas, njofton Ulpianapress.

Tifozëria ‘’Stuhia e Kuqe’’ në shenjë falenderimi dhe mirënjohjeje për kontributin e donatorit kryesor të KF Arbërisë Jahir Krasniqi, kanë shpalosur një pankartë ku në të shënohet ‘’KRENAR ME TY BABË’’. Dhe sipër saj, një kurorë mbretërore.

Sado simbolik ky gjest, shpreh mirënjohjen për këtë njeri, që nuk kurseu asgjë nga vetja për ti ndihmuar klubit. Si nga ana materiale, poashtu edhe shpirterore.Si rezultat i kësaj, sot Arbëria, është ndër kandidatët më seriozë që për herë të parë në histori të klubit, të bëhet anëtare e Superligës së Kosovës./Ulpianapress/Fotografia e KF Arbëria

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)