Tag: Arlind Duriqi

Lipjanasi i cili jeton dhe vepron në Genevë të Zvicrës , Arlind Duriqi, ka bërë një gjest tejet human. Ai ka dhuruar 1 mijë franga për vogëlushin G
1 / 1 POSTS