Tag: Imri Ahmeti

1 2 3 4 20 / 70 POSTS
Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti në kuadër të aktiviteteve të përditshme, sot i ka inspektuar punimet në shkollën e re në fshatin Rubofc të ...
Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti bashkë drejtorin e Arsimit në Komunën e Lipjanit, Rasim Hasani, në një ceremoni simbolike ka bërë vënien e ...
Kyetari Ahmeti ka vizituar punimet në ndërtimin e trotuarëve në fshatin Banullë. I pari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, po ashtu gjatë ditës së ...
Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti i shoqëruar me bashkëpunëtor, sot ka qëndruar në fshatin Babush ku nga afër ka parë mbarëvajtjen e punimeve ...
Komuna e Lipjanit është shpallur përfituese nga MInistria e Administrimit të Pushtetit Lokal për përformancë të lartë me një ceremoni të organizuar ng ...
Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, sot në sallën e Kuvendit Komunal ka mbajtur mbledhjen publike me qytetarë, mbledhje kjo e cila në bazë të ...
Emocionet e fitores së Svicrrës ndaj Serbisë si kontribut i dy golave nga kosovarët Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit kane përfshirë edhe kryetarin A ...
Kryetari i Komunës Imri Ahmeti, sot ka pritur Petrit Selimin Drejtori Ekzekutiv të Fondacionit të Mileniumi të Kosovës me bashkëpunëtor, ku temë disku ...
Qarkullimi i lajmit nëpër disa portale dhe profile se Kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti, ka dhënë urdhër për eliminimin e qenve endacakë ka nxitur rea ...
Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti ka uruar festën e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve myslimanë në Kosovë. Ai më anë të një postimi në facebook k ...
Sot me rastin e 14 qershorit Ditës së dëshmorëve të Komunës së Lipjanit nën patronatin e Kryetarit të Komunës Imri Ahmeti është bërë zbulimi i shtator ...
Me rastin e 14 qershorit Ditës së dëshmorëve të Komunës së Lipjanit Kryetari i Komunës Imri Ahmeti me bashkëpunëtorë, ka bërë homazhe dhe ka vendosur ...
Lipjanasit me një sërë manifestimesh kanë shënuar 19-vjetorin e çlirimit, duke e kthyer kujtesën në këtë ditë që shënoi fillimin e një epoke të re në ...
Sot ka ndërruar jetë legjenda e sportit kosovar, Fadil Vokrri, pas përkeqësimit të gjendjes sa ishte në një qendër fitnesi në Prishtinë. Vdekja e V ...
Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti ka pritur sot një grup nxënësish nga shkolla fillore e mesme e ulët “Vllezërit Frasheri”, në Lipjan, të cil ...
Të gjithë ata pronarë rrugësh në disa lagje të Lipjanit të cilët prej vitesh mbanin shpresën se do të kompensohen materialisht ose do ta ndërrojnë rru ...
Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, së bashku nënkryetarin Xhemajli e disa drejtor, sot në fshatin Dobrajë të Madhe kanë bërë homazhe dhe ka ...
Kryetari i komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka vizituar sot shtatorën e heroit, Ismet Asllani. Ahmeti ka shfrytëzuar rrjetin e tij social, ku ka b ...
Me aktivitete të ndryshme Lipjani sot shënoi Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve, në orët e pasditës në sheshin e qytetit u mbajt një koncert i përgaditur ...
Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti ka uruar sot të gjithë fëmijët për Ditën ndërkombëtare të tyre. Ai në një postim në profilin Komunës së Lipjanit n ...
1 2 3 4 20 / 70 POSTS