Tag: KF Ulpiana

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura sfida në Magure, KF Minatori dhe Ulpiana ndajnë nga një pikë pas barazimit të “bardhë”. Më të fituar duken ba ...
Futbollistët e Ulpianës së Lipjanit kanë vazhduar traditën e fitoreve (0-2) si musafir dhe me këtë kanë bërë një hap para drejt pozitës së katërt në t ...
Janë mësuar çiftet në Digitalb Kupën e Kosovës, njofton Ulpianapress Në rrethin e tretë në Digitalb Kupën e Kosovës,KF Ulpiana takohet me Drenicën ...
KF Ulpiana pas dorëheqjes të Ademit, ka nxe motorat duke vazhduar me fitoren e dytë rresht në xhiron e shtatë të Ligës së Dytë së Kosovës në futboll. ...
4 / 4 POSTS