Tag: PDK Lipjan

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Lipjan, po e akuzon udhëheqësinë e kësaj komune, që drejtohet nga LDK-ja, se po i keqpërdorin paratë e taksapagu
Me rastin e përfundimit të muajit të shenjtë të Ramazanit, pas përmbushjes së obligimit të agjërimit dhe përkushtimit të plotë ndaj Zotit, Dega e Part
PDK e Lipjanit kanë bërë homazhe tek busti i dëshmorit të kombit Ismail Luma në Lipjan, me rastin e përvjetorit të rënies së tij, njofton Ulpianapress
PDK e Lipjanit, nëpërmjet një deklarate, ka dalë kundër project-buxhetit të aprovuar në mbledhjen e djeshme të Kuvendit të Lipjanit. Se cilat janë
Komuna e Lipjanit ka miratuar sot Projektligjin për Buxhetin e vitit 2018-2020. Buxheti Komunës së Lipjanit për dy vitet e ardhëshme u tha se do të je
PDK në Lipjan sot mbajti mbledhje me strukturat e degës . Të pranishmëve iu drejtua u. d. e kryetares së degës Selvije Halimi e cila falenderoi struk
6 / 6 POSTS