Thaçi i kundërpërgjigjet Haradinajt: Bora ka zënë të shkrihet, uroj të mos bëhet skllotë

Thaçi i kundërpërgjigjet Haradinajt: Bora ka zënë të shkrihet, uroj të mos bëhet skllotë

Demarkacioni u ratifikua, Haradinaj thotë se nuk ka hequr dorë nga Çakorri e Kulla

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i është kundërpërgjigjur Kryeministrit Ramush Haradinaj duke thënë se bora ka zënë të shkrihet shpejt dhe uron që të mos behët skllotë.

Kjo kundërpërgjigje e Presidentit Thaçi ndaj Kryeministrit Haradinaj erdhi pasi që ky i fundit kur ishte pyetur nga gazetarët rreth suspendimit të taksës prej 100 për qind ndaj produkteve me origjinë nga Serbia, ka thënë se ‘do të shkrihet bora dikur’, njofton Klan Kosova.

Këtu mund ta lexoni shkrimin e plotë të Presidentit Thaçi në Facebook.

Për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje, klikoni në linkun e mëposhtëm.

COMMENTS