Thyhet një institucion financiar në Lipjan

Thyhet një institucion financiar në Lipjan

Mijëra qytetarë të Kosovës shkuan në psikiatri këtë vit

Persona të panjohur kanë thyer njërën nga selitë e një institucioni financiar në Lipjan.

Indeksonline mëson se bëhet fjalë për “Bi Credit”, e cila është thyer mëngjesin e sotëm.

Forcat e Policisë kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

COMMENTS