Tre të arrestuar në Lipjan, futën me dhunë një femër në veturë

Tre të arrestuar në Lipjan, futën me dhunë një femër në veturë

Dekorohet sheshi “Adem Jashari” në Lipjan për festat e fundvitit

Tre persona janë arrestuar në Lipjan, pasi që të njëjtit me dhunë e kanë futur në veturë viktimën femër.

Si pasojë e kësaj viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit dërgohen në mbajtje./KosovaPress/

COMMENTS