U aksidentua rëndë me motoçikletë, por shikoni si shpëtoi

U aksidentua rëndë me motoçikletë, por shikoni si shpëtoi

Djaloshi 13-vjeçar ndërtoi shtëpizën e vogël për më pak se 1.300 euro, brenda saj i ka të gjitha (Foto/Video)

Ky është momenti kur një motoçiklist i shpëtoi më të keqes pas aksidentit të rëndë.

Një video e publikuar në Facebook, tregon momentin kur një burrë aksidentohet keq me motoçikletën e tij.

Videoja, që ka më shumë se 1 milion shikime, shfaq momentin kur burri humb kontrollin mbi motoçikletën e tij dhe aksidentohet.

Shikojeni videon:

COMMENTS