Ulpiana e ‘turpëroi’ Lirinë, momenti kur portieri shënon gol nga pika e bardhë

Ulpiana e ‘turpëroi’ Lirinë, momenti kur portieri shënon gol nga pika e bardhë

DEPUTETI PREMTON DORËHEQJE NËSE NUK LIBERALIZOHEN VIZAT KËTË VIT

Ulpiana ka arritur të marr një fitore të madhe me rezultat 2-0 si nikoqire e Lirsë në 1/16 e Kupës së Kosovës.

Skuadra e Fadil Ademit e ka mposhtur Lirinë në Shtime me rezultat bindës, 2:0, raporton Ulpianapress

Urim Statovci si dhe portieri Armend Blakqori ishin realizatorët për Ulpianën.

Për çudi, trajneri Ademi i’a besoi ekzekutimin e penalltisë portierit Blakqorit.

Golin e garidanit lipjanas nga pika e bardhë mund ta shikoni në videon e mëposhtme.

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)