Ulpiana godet në transfere, transferon portierin e njohur

Ulpiana godet në transfere, transferon portierin e njohur

Kuvendi i Komunës së Lipjanit ka mbajtur mbledhjen e 12-të me radhë

Portieri i mirënjohur kosovar, Armend Blakqori është prezantuar te Kf Ulpiana gjatë ditës së sotme.

Blakqori ka një përvojë të pasur në futboll, njofton Ulpianapress.

Ai ka luajtur në disa skuadra të njohura kosovare, mirëpo së fundi ishte pjesë e skuadrës së Ferizajit.

“Sot KF “ULPIANA” përforcohet me portierin Armend Blakqorin, shtatgjati me përvojë së fundi ishte në kf Ferizaj, suksese dhe mirësevjen
Armend”, ka njoftuar lipjanas.

COMMENTS