Vala Superliga vjen me 4 ndeshje shumë interesante sot

Vala Superliga vjen me 4 ndeshje shumë interesante sot

Gattuso thotë se s’ka fjetur pas barazimit me Beneventon

Vala Superliga vjen sot me katër ndeshje, ku secila do të jetë më interesante se tjetra.

Në Mitrovicë, Trepça ’89 pret skuadrën e Lirisë.

Lideri Llapi pret në “Zahir Pajaziti” ekipin e Vllaznisë, derisa Drita është nikoqire e Besës.

Sfida kuqezi luhet në Gjakovë mes Vëllaznimit dhe Drenicës.

Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 13:00.

Sot
Trepça ’89 – Liria
Vëllaznimi – Drenica
Drita – Besa
Llapi – Vllaznia

COMMENTS