Vdes gjyqtari i Gjykatës Themelore të Prishtinës

Vdes gjyqtari i Gjykatës Themelore të Prishtinës

Vetaksident në Lipjan, lëndohet një person (Foto)

Ka ndërruar jetë, gjyqtari i Gjykatës Themelore të Prishtinës, Shashivar Hoti.

Ai ishte në pushim vjetor. Rastin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar familjarët.Kush është Shasivar Hoti, gjyqtari që liroi të akuzuarit e aferës “Pronto”?  - Gazeta Online INSAJDERI

Sipas tyre, i ndjeri nuk është testuar për Covid-19 dhe se nuk ka pasur simptomë të koronavirusit. /Indeksonline/

COMMENTS