Vetëm barazim për Liverpoolin (Video)

se_1505335063-2402847

Liverpooli ka barazuar 2:2 me Sevillan në “Anfield”.

 

Liverpooli e ka nisur me barazim aventurën në Ligën e Kampionëve, duke barazuar 2:2 me Sevillan në “Anfield”.

Salah (37’) dhe Firmino (21’) shënuan për vendasit, ky i fundit humbi edhe një penalti, ndërsa për mysafirët realizuan Wissam Ben Yedder (5’) dhe Joaquin Correa (72’). /Gazeta Express/

Të ngjashme

By