Vetëvendosje ndryshon diskursin, deputeti i kësaj partie përkrahë Kosovën

Vetëvendosje ndryshon diskursin, deputeti i kësaj partie përkrahë Kosovën

Publikohet fjalimi i fundit i Gjergj Kastriotit: Më i vogli dhe më i varfëri mund t’ju rrëzojë

Ndryshe prej herëve të kaluara, tani Lëvizja “Vetëvendosje” si duket është “mbushur mend” sa i përket qasjes së tyre ndaj përfaqësueses së Kosovës.

Deputeti i partisë së Albin Kurtit, Arbër Rexhaj nga Prizreni, përmes një postimi në “Facebook” ka bërë tifo për shtetin tonë, shkruan Indeksonline

“Sonte përfaqësuesja e Kosovës po na bën krenar”, ka shkruar shkurt ai.

Ndryshe, Kosova është duke fituar 3:1 ndaj Maltës, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

COMMENTS