Vetura e godet për vdekje një femër, në Lipjan

Vetura e godet për vdekje një femër, në Lipjan

Hahn: Në ditët vijuese do të nisë koordinimi i hapave për liberalizimin e vizave

Një aksident trafiku me pasoja fatale ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21 e 30 minuta në Lipjan.

Një person duke e ngarë automjetin në mënyrë të pasigurt, ka goditur një këmbësore, e cila ka pësuar lëndime të rënda dhe si pasojë e tyre ka ndërruar jetë në QKUK.

Policia ka njoftuar se i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./IndeksOnline/

COMMENTS