Vjosa Osmani infektohet me COVID-19, Kuvendari i LDK-së i dëshiron shërim të shpejtë

Vjosa Osmani infektohet me COVID-19, Kuvendari i LDK-së i dëshiron shërim të shpejtë

Ndodhë në Lipjan, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje pasi vodhi një qen

Kuvendari i LDK-së së Lipjanit, Fadil Sipa i ka uruar shërim të shpejtë nga koronavirusi kryetares së Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmanit.

“Ke kaluar shumë sfida në jetë,do të kalosh edhe kët me emer të Zotit,sherim sa më të shpejt U.D Presidente”, u shpreh Sopa.

Osmani gjatë ditës së sotme bëri të ditur se ka rezultuar pozitiv me COVID-19./Ulpianapress/

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)