Vjosa Osmani priten me tupana e daulle në Lipjan (Foto)

Vjosa Osmani priten me tupana e daulle në Lipjan (Foto)

Lipjani mbushet me grafite Albini –Gjuriqi-Sveçla (Foto)

Kandidatja për kryeministre nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Vjosa Osmani ka vizituar Lipjanin.

Në sheshin “Adem Jashari” Odmani është pritur nga qindra qytetarë të cilët janë përshëndetur nga Osmani dorë me dorë, njofton Ulpianpress.

Në shesh i pranishëm për ti uruar mirëseardhje ishte edhe kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti.

Në këtë pritje, nuk mungoi as muzika e tupanit dhe daulleve./Ulpianapress/

COMMENTS