Vrasje afër QMI-së, vdes një person nga Komuna e Lipjanit

Vrasje afër QMI-së, vdes një person nga Komuna e Lipjanit

Pas katër rasteve me Covid-19 në Lipjan, futet në karantinë një pjesë e lagjes

Nga të shtënat me armë zjarri në magjistralen Prishtinë-Ferizaj në afërsi të QMI-së, një person ka mbetur i vdekur si pasojë e plagëve të marra gjatë të shtënave, derisa të dyshuarit nga Lipjani janë arrestuar, njofton Ulpianapress.

Këtë e kanë konfirmuar për Ulpianapress burimet e gazetës mbrenda Policisë së Kosovës.

Ai gjithashtu ka bërë të ditur se dy të arrestuarit janë vëllezër dhe se arma me të cilën është kryer verpa është konfiskuar.

COMMENTS