Yjet e estradës shkëlqyen në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar

Yjet e estradës shkëlqyen në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar

Nuk do ta besoni se e kujt është kjo çantë me revole brenda (Foto)

Shumë emra të njohur të skenës shqiptare ishin prezent në dasmën e djalit të këngëtarit Muhamet Sejdiu.

Në këtë gëzim familjar që kishte, Muhameti ka ftuar kolegët e tij, disa prej të cilëve nuk përtuan dhe e ‘kallën’ atmosferën.

Shyhrete Behluli, Blero, Afrona, Afrim Muçiqi, Meda dhe bashkëshortja e tij, Labinot Gashi ishin vetëm disa nga të ftuarit e mbrëmshëm, transmeton lajmi.

E si janë dukur ata, i keni në fotot më poshtë.

COMMENTS

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)