Zbuloni se cilat janë modelet “më të nxehta” të Instagramit (Foto)

Nuk i bëhet vonë! Pas ndarjes nga Selena, Justin shoqërohet me këtë brune

Me mbi 12 milionë ndjekës në Instagram, Emily Ratajkowsky është modelja me më shumë fansa në rrjetet sociale, po “rivalet e saj” ku ndodhen?

Revista “Esquire” ka bërë një renditje të 21 modeleve më të pëlqyera në rrjetet sociale.
E përbashkëta e tyre është se janë të reja, të bukura, ambicioze dhe të guximshme përpara aparatit fotografik, ndërsa ndryshimi i vetëm; numri i ndjekësve.

Jocelyn Chew
 
Devin Brugman
 
Charlie Austin
 
Caroline Kelley
 
Anna Herrin
 
 Ashley Sky
 
Elizabeth Sawatzky
 

COMMENTS