Zhbllokohet ndeshja Ulpiana-Istogu (Video)

Zhbllokohet ndeshja Ulpiana-Istogu (Video)

“A je gati”, “Mendohu mirë”, “Shihemi në dasëm” – çudia e vitit ndodh në Shqipëri

Është shënuar goli i parë në ndeshjen e parë në mes të Ulpianës dhe Istogut

Janë mysafirët të cilët kanë kaluar në epërsi nga pika e bardh në minutën e 43-të./Ulpianapress

 

COMMENTS